Tepelná čerpadla AC Heating - chytré a pohodlné vytápění vašeho domu

Tepelná čerpadla AC Heating se zárukou 7 let slouží pro pohodlné vytápění a chlazení Vašich domů, bytů, hotelů, obchodů, bazénů nebo restaurací. Navíc oproti jiným zdrojům tepla výrazně šetří finanční náklady.

Systém vytápění je srdcem Vašeho domu
Existuje celá řada možností vytápění domů. Některé zdroje tepla mají levný provoz (kotel na dřevo, uhlí), jiné fungují bezobslužně (elektrokotel, plynový kotel), další jsou šetrné k životnímu prostředí (biomasa). Jedině tepelné čerpadlo disponuje všemi výše uvedenými vlastnostmi najednou a zároveň je bezúdržbové a velmi spolehlivé.

Společnost KUFI INT se specializuje na návrh, výrobu a instalaci tepelných čerpadel AC Heating Convert AW, včetně regulace xCC. Tepelná čerpadla AC Heating jsou vybavena nejmodernějším systémem regulace x Cascade Control (xCC). Díky tomuto regulačnímu systému s úspěchem realizujeme i individuální zakázkové aplikace.

Poradíme Vám, jak vhodně vybrat tepelné čerpadlo
Naše firma má za sebou tisíce instalací tepelných čerpadel u nás i v zahraničí. Tyto bohaté zkušenosti nabízíme i Vám. Díky velkému počtu realizací máme dostatek praktických zkušeností. Rádi Vám poskytneme odborné konzultace v oboru tepelných čerpadel, a to zcela zdarma.

Vsadit na moderní technologii se vyplatí-záruka 7 let
Jako první jsme na český trh uvedli novinku-plynulé řízení výkonu tepelných čerpadel frekvenčním měničem (invertorem). Použitím vyspělé regulace jsou Tepelná čerpadla AC Heating úspornější, tišší, méně náročná na instalaci a mají delší dobu životnosti v porovnání s většinou konvenčních systémů.

Standardně poskytujeme plnou záruku po dobu 7 let, a to bez příplatků.

Ovládání nainstalujete na jakékoli zařízení - telefon, tablet nebo počítač. Získáte jednoduché uživatelské prostředí s Inteligentními funkcemi pro vyšší podporu ze strany výrobce.

My jsme tento standard dále rozšířili o službu AC Connectivity. S touto službou se k tepelnému čerpadlu připojíte odkudkoliv, můžete upravovat či měnit nastavení dle potřeby a nemusíte mít pevnou IP adresu. Získáte bezpečné a rychlé připojení a máte tak své teplo stále pod kontrolou.

leták ke stažení (PDF - 3 MB)

AC Heating - AC Connectivity

AC Heating - AC Connectivity

Dotace na tepelné čerpadlo AC Heating

Jednou z hlavních výhod tepelného čerpadla je úspora energie a ekologický provoz. Pokud jste se rozhodli právě pro tuto technologii, máte několik možností, jak dotaci získat.

Kotlíková dotace

Přidělování kolíkových dotací náleží pod správu krajských úřadů a finanční prostředky jsou získávány ze Státního fondu životního prostředí ČR. Protože tyto dotace běží v několika vlnách a každý kraj si průběh řízení řídí sám a záleží jestli právě ve vaší oblasti ještě přijímají nové žádosti. Konkrétní informace z jednotlivých krajů najdete na stránkách společnosti AC Heating.

Tento dotační program mohou čerpat pouze fyzické osoby. Pokud vlastníte objekt, který je vytápěn starým kotlem na tuhá paliva s ručním podáváním nebo kotlem s 2. emisní třídou a s platnou revizí, můžete získat až 127 500 Kč. Tyto finanční prostředky jsou určeny na pořízení nového zdroje vytápění, jako jsou moderní plynové kotle, kotle na biomasu a také na tepelná čerpadla.

Nová zelená úsporám

Program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energií v rodinných a bytových domech.

Program je učen pro fyzické i právnické osoby, které vlastní nebo staví rodinný nebo bytový dům.

  • Vlastníte objekt, kde je vytápění řešeno pomocí el. energie (přímotop, akumulační kamna, el. kotel) nebo kotlem na tuhá paliva můžete získat až 65 000 Kč.
  • Plánujete novostavbu a pro vytápění chcete použít tepelné čerpadlo, můžete získat až 185 000 Kč. Toto se již netýká pouze pasivních domů. Podmínky pro získání dotace byly upraveny a s použitím tepelného čerpadla na ně lze dosáhnout.
  • Chcete použít tepelné čerpadlo v kombinaci s fotovoltaickým systém na výrobu el. energie (FVE) můžete na samotné FVE získat dotaci až 150 000 Kč. Pokud bude vaše řešení zahrnovat i tepelné čerpadlo, je možná dotace až 235 000 Kč. Aby bylo možné dotaci získat, musíte el. energii využívat primárně na ohřev teplé vody a mít v systému instalovanou akumulační nádrž.

Máte nějaký dotaz?
Chcete získat další informace o montáži ekologických zdrojů, které nabízíme?

Kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat.

kotlíková dotace na tepelné čerpadlo AC Heating

 

ovládací systém tepelného čerpadla AC Heating - AC Connectivity ovládací systém tepelného čerpadla AC Heating - AC Connectivity tepelné čerpadlo AC Heating tepelné čerpadlo AC Heating rodinný dům s tepelným čerpadlem tepelné čerpadlo AC Heating rodinný dům s tepelným čerpadlem rodinný dům s tepelným čerpadlem rodinný dům s tepelným čerpadlem bytový dům s tepelným čerpadlem

Chcete vypracovat cenovou nabídku?

Vyplňte prosím formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Záruka 25 let na podlahové komponenty

602 103 948

Na kompletní systém a jeho komponenty, které jsou součástí podlahy, Vám poskytneme záruku 25 let.

E-Topení s.r.o.