Vypracování projektu vytápění a ohřevu teplé vody

projekce TZB

Požadavky na úsporná řešení vytápění jsou dnes aktuální více než kdy jindy. Čím dál přísnější normy a předpisy vyžadují komplexní řešení, která budou dlouhodobě fungovat.

Základem funkčního a úsporného řešení vytápění objektu je kvalitně zpracovaná projektová dokumentace a prováděcí výkresy.

Správně spočítané tepelné ztráty objektu, které zohlední umístění stavby, použité materiály spolu s komplexním řešením, které tyto ztráty pokryje i v těch nestudenějších obdobích tak, aby nedocházelo ke zbytečnému vynakládání energie je cílem, který musí projekt splňovat.

S vytápěním projektant řeší i ohřev teplé vody pro sanitární rozvody.

Dle možností lze kombinovat více tepelných zdrojů. Mohou se použít tepelná čerpadla, solární nebo fotovoltaické panely, kotle na plyn nebo tuhá paliva, v případě krbu krbovou vložku, která bude dodávat do systému teplo unikající komínem.

Další možností je využití rekuperace teplé odpadní vody nebo řízený systém větrání.

Konzultace s projektantem

Náš projektant s vámi zkonzultuje vše potřebné, aby mohl navrhnout odpovídající řešení, které bude úsporné a zároveň bude vyhovovat vašim požadavkům.

Vždy je důležité poskytnout nám co nejvíce informací a přesné plány ze kterých budeme vycházet. U novostaveb to není problém, u rekonstrukcí starších objektů můžeme provést šetření na místě a vše připravit.

Návrh řešení

Navrhujeme řešení, která využívají nejmodernější technologie, jako jsou např. tepelná čerpadla v kombinaci s nízkoteplotními systémy podlahového vytápění.

Tyto moderní systémy lze ovládat elektronickými ekvitermnímy jednotkami, které okamžitě reagují na změnu počasí a přizpůsobí výkon tak, aby byla spotřeba co nejmenší a zároveň byla stále zajištěna tepelná pohoda v objektu.

Možností je dnes opravdu mnoho. Návrh musí být zpracován dle vašich finančních možností tak, aby vše bezchybně fungovalo. Po uvedení do provozu jsme k dispozici pro další konzultace, protože správné vyladění systému vyžaduje čas.

Za naši práci ručíme. Pokud vás zaujalo naše řešení, můžete nás kontaktovat pomocí formuláře níže nebo využít kontaktní informace na tomto webu.

Chcete vypracovat cenovou nabídku?

Vyplňte prosím formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Záruka 25 let na podlahové komponenty

602 103 948

Na kompletní systém a jeho komponenty, které jsou součástí podlahy, Vám poskytneme záruku 25 let.

E-Topení s.r.o.